نتایج جستجو برای عبارت :

مبالک باچه. :(

سلام به همگیخواستم بگم چوکاهههههههههصد روزه شدمممممم

نمیدونم چی بگم..۱۰۰ روووووز اینجا بود دلم
پیش شما خواهریای گل و البته عشقم و البته ویستا که تازگیا خیلی دعوا کردم باهاش..
مانی و هانی و ویستا و جیگول و نفس و ددی و بقیه اش اسمشون یادم رفته به بزرگی خودتون میانه..
خیلی دوستون دارمممم
بابت حمایتم ممنونم ازتووووووون
بابت روز های خوشی که باهم داشتیم هم خیلی گوماوووووووووو
.
.
.
برای جبران هم شاید بتونم دو پارت از داستانمو آپ کنم براتوووون
الب
50 روزگی وبت مبالک^^
شنیدم از ستاره گلکسیو سیاره و کلا از این جور چیزا می دوستی^^منم خیلی میدوسم^^امیدوارم خوشت بیاد برا جایزه چالشتم می خوام یه عالمه از اینا بزارم برات اگه خوشت بیاد^^من جایزتو میزارم اونی هر وقت اومدی ببینیش^^فایتینگ^^دلم برات تنگ میشه^^خیلیییییییییی
ادامه مطلب
فکر کنم الان دقیقا وسط امتحاناییم ! شایدم نیستیم نمیدونم ... 
فقط میدونم پس فردا هم فارما دارم هم پاتو ! 
در حال حاضر خیلی همت کنم بتونم تشخیص بدم که شبه یا روز -_- 
۱۰ جلسه فارما هر کدوم ۲۰-۳۰ صفحه :-/ 
۱۵ جلسه پاتو که اصلا جزوشو ندارم :)) 
پس فردا خانواده خودم مطبم نمیان بخدا ( از شدت خنده ...) 
خدایا خودت بپاسم (پاسم کن) با تچکر ! 
+ مدت مدیدی بود از چ به جای ش استفاده نکرده بودم !!!
تقریبا از وقتی با مهدی و بهزاد کمتر حرف میزنم ! 
اگر "باچه" رو تو تلگرام سر
#پیشنهاد_مطالعه
ازوقتی مهدی شهیدشده دوباربه این مطلب رسیدم که  این هفت سال جنگی که توی سوریه بودخدامهدی روبه مابخشیده بوده.باراول بعدازدیدن فیلم "به وقت شام" بود وباردوم بعدازخوندن کتاب "مرتضی و مصطفی" ‌.تازه فهمیدم مدافعان حرم باچه مشکلاتی دست وپنجه نرم میکردن  وباشهادت نوبت به نوبت دوستاشون چقدر سختی کشیدن.خدایاماروشرمنده شهدا نکن
شهید محمد مهدی لطفی نیاسر
شهید راه نابودی اسرائیل
1- در کشور ما بخش عمده‌ای از سفر جنبه‌ی زیارتی دارد.

2- سفرهای زیارتی باچه هدفی انجام می‌شود؟ به منظور زیارت مرقد امامان بزرگوار (ع) و امامزاده‌ها و بازدید از مکان‌های مقدس.

3- نام مساجدی که از نظرمعماری زیبای اسلامی نیز مورد توجه گردشگران هستندرا نام ببرید؟ مسجد امام وشیخ لطف‌ا... در اصفهان. مسجد جامع یزد و مسجد گوهر‌شاد در مشهد.

ادامه مطلب
ب​​​​​​بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی
فیلم سینمایی متری شش و نیم را وقتی دیدم، یک سؤال در ذهنم آمد
وقتی شهردار مجوز ساخت ساختمانی که ناصر خاکزاد در آن زندگی میکرد را صادر می‌کرد از خودش نپرسید چه کسی باچه درآمدی توان خرید این آپارتمان ها را دارد؟ 
و آن که درآمد دارد
این درآمد را از چه راهی کسب کرده است؟
در کشور نهج‌البلاغه که نباید اختلاف طبقاتی باشد و همه باید در یک سطح زندگی کنند
پس این درآمدهای نجومی و افسانه‌ای از کجاس
با بابا امروز کلی حرف زدیم و صحبت کردیم دوتایی باهم. شب بابا همبرگر گرفته بودن، همبرگر درست کردم سه تایی خوردیم.. من ۴ تا همبرگر خوردم
مامان و فاطمه و فائزه و سینا هم شب ساعت ۱۲ بود که رسیدن. فاطمه سینا اومدن وسایل ها رو گذاشتن و یه سلام احوال پرسی با بابا کردن و رفتن خونه نوشین خانم اینا. 
فالل یه عالمه لباس مباس خریده بود. هر کدوم رو نشونم میداد میگفت الاچه عمرا اگه بدم بپوشییییییی..
منم میگفتم فالللللللل باچه نمیپوچمش... و شروع میکردم یه پرو ک
توخونه نشستی و ناگهان گربه ی خونگی خوشگلت میره توخاک گلدون و خودشو کثیف میکنه بالاخره کافیه یه شیطونی بکنه وازگربه تروتمیز به گربه ی کروکثیف تبدیل میشود وحالا شما 2 تا گزینه داری یا خودت پیشولی عزیزترازجانت رابشوری یا برای حمام بیاریش پیش ما
حالا اینکه اصلا میشه گربه راشست؟ باچه شامپویی باید بشوریش ؟

یاچجوری تروتمیزکنی ؟ همرو دونه دونه برات توضیح میدم

نکات کلیدی برای شستن گربه simoncat.ir/خدمات-شستشوی-و-حمام-گربه / چگونه گربه را حمام کنیم

بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
سؤالش را اینگونه مطرح کرد که در زمانهای گذشته مردم پیامبر داشتند ولی امروز که پیامبری نیست تا مرا راهنمایی کند خداوند بر اساس چه منطقی میتواند مرا عذاب کند؟
گفتم
منطق عقل
شما در نبود پیامبر به فتوای عقل عمل کن خداوند به هیچ وجه شمارا عذاب نکرده در بهترین جای بهشت جای میدهد،
اگر پیامبر بود مانند عقلت می‌گفت دروغ و غیبت و بددلی و بدگمانی و خیانت در امانت و خیانت به ناموس دیگران و قضاوت
تصور کن در جاده ای درحال رفتن هستی
چه چیزی باعث شده وارد این جاده بشی؟
آیاخودجاده باصفا وزیباست که از رانندگی کردن دراین مسیر لذت میبری؟
یامقصدی داری که برای رسیدن به آن ،به ناچار باید ازاین جاده عبور کنی!جاده ای که آنقدرهاهم زیبا نیست؟
حالا اگر این جاده ،هیچ زیبایی نداشته باشه چه چیزی این مسیر را برات زیبا میکنه؟
مثلا اگر بدونی آخراین جاده یه عزیزی منتظرته که سالیانه ساله که منتظرشی
حالا باچه حس وحالی این مسیر را طی میکنی؟
قبول داری که درت
برائت صریح امام خمینی از عمر بن خطاب
سید روح الله خمینی در کتاب کشف الاسرار خود پس از بیان حدیث قرطاس و توهین عمر بن خطاب به رسول خدا صلی الله علیه و آله، عمر را یاوه‌سرا و اصل کفر و زندقه می‌نامد.
وی می‌نویسد:
در آن موقع که پیغمبر خدا صلی الله علیه و آله در حال احتضار و مرض موت بود، جمع کثیری در محضر مبارکش حاضر بودند. پیغمبر فرمود: بیائید برای شما یک چیزی بنویسم که هرگز به ضلالت نیفتید. عمر بن الخطاب گفت «هجر رسول الله» و این روایت را مورخین و
تو خونه نشستی و ناگهان گربه ی خونگی خوشگلت میره توخاک گلدون و خودشو کثیف میکنه بالاخره کافیه یه شیطونی بکنه وازگربه تروتمیز به گربه ی کر و کثیف تبدیل میشود وحالا شما 2 تا گزینه داری یا خودت پیشولی عزیزتر از جانت رابشوری یا برای حمام بیاریش پیش ما.
حالا اینکه اصلا میشه گربه راشست؟ باچه شامپویی باید بشوریش ؟
یاچجوری تروتمیزکنی ؟  همرو دونه دونه برات توضیح میدم. اول ازهمه ناخن گربه را باید بگیریم برای اصلاح ناخن گربه به یک ناخن گیر مخصوص گربه
خب امروز کارامو خداروشکر خوب انجام دادم ، فرداهم سرجمع دوسه ساعت وقتم گرفته میشه .... وووووووووووو برنامم 80 درصدشو نوشتم امشب اگه شد کاملش میکنم اگه نه که میمونه واسه فردا .. برنامم سنگینه ولی مهم نیست واسممیخوام برا کنکور 98 زیست و شیمی رو 100 بزنم ! بزار مسخرم کنن بزار بگن بلند پروازی :))) من قرار نیست راه کسی رو ادامه بدم ، من بهترینارو برای خودم خلق میکنم :) 
مامان و بابا و داداش و مستر نشستن دارن مستند میبینن منم اومدم تو لونه م چراغارو خاموش کر
سارا:مامی بریم سینما ؟

شادی خانم:نه دخترم کلی کار دارم خودت بادوستات
برین

سارا:مثل بچه ها دهانش آویزان کردو گفت نوموخوام
نوموخوام باید بیای .

شادی خانم:نه دخمل خوشگلم نمیتونم کلی کار دارم
که باید انجام بدم .

سارا:باچه

ورفت گونه های مادرشو بوسید رفت تو اتاقش .

شرکت نخ ریسی گرجی پور

آقای گرجی پور درحالی که سمت پنجره بودمشغول
صحبت باتلفن بود که آبدارچی شرکت با شربتی تگری وخنک وارد شد وگفت جناب رئیس شربت
خنک 

آوردم براتون بفرمایید میل کنید
سارا:مامی بریم سینما ؟

شادی خانم:نه دخترم کلی کار دارم خودت بادوستات
برین

سارا:مثل بچه ها دهانش آویزان کردو گفت نوموخوام
نوموخوام باید بیای .

شادی خانم:نه دخمل خوشگلم نمیتونم کلی کار دارم
که باید انجام بدم .

سارا:باچه

ورفت گونه های مادرشو بوسید رفت تو اتاقش .

شرکت نخ ریسی گرجی پور

آقای گرجی پور درحالی که سمت پنجره بودمشغول
صحبت باتلفن بود که آبدارچی شرکت با شربتی تگری وخنک وارد شد وگفت جناب رئیس شربت
خنک 

آوردم براتون بفرمایید میل کنید
من اگر نقاش بودم تو رو هر شب به آغوش می‌کشیدم...
امروز جواب آزمایشای مامان به نظر دکتر رسید. مدت مدیدی بود که نگرانش بودیم. خدا رو شکر همه چی تنظیمه و مشکل خاصی نیست :) بعد شنیدن سلامتیش از عمق وجود شادی و خنکی خاصی کل وجودم رو گرفت. خدایا خیلی ممنونم :) نمیدونم چرا ابراز علاقه کردن و گفتن دوستت دارم اینهمه سخته اما قلبا امروز فهمیدم که خیلی دوستش دارم و خدا کنه غم هیچ کدومشون رو نبینم و زودتر از همشون به موطن اصلیم برگردم. از همه جالبتر اینه که د
من اگر نقاش بودم تو رو هر شب به آغوش می‌کشیدم...
امروز جواب آزمایشای مامان به نظر دکتر رسید. مدت مدیدی بود که نگرانش بودیم. خدا رو شکر همه چی تنظیمه و مشکل خاصی نیست :) بعد شنیدن سلامتیش از عمق وجود شادی و خنکی خاصی کل وجودم رو گرفت. خدایا خیلی ممنونم :) نمیدونم چرا ابراز علاقه کردن و گفتن دوستت دارم اینهمه سخته اما قلبا امروز فهمیدم که خیلی دوستش دارم و خدا کنه غم هیچ کدومشون رو نبینم و زودتر از همشون به موطن اصلیم برگردم. از همه جالبتر اینه که د
خیلی وقت بود که پسرم ازم میخواست که بهش یاد بدم چطوری کلیپ بسازه ...
وهربار که من را پای گوشی یا لب تاپ می دید میگفت :مامان پس کی یادم میدی؟
منم هردفعه براش انگیزه سازی میکردم ویه مقدماتی را می چیدم...
تااینکه یه روز دیدم هر کاری را که بهش میگم راجع به تکالیفش سریع میگه چشم وانجام میده ،بهانه جویی نمیکنه ،ازصبح لبخند رولباشه وکلا حال وهواش مهربون ومطیعه خصوصا باخواهرکوچولوش
باخودم گفتم الان وقتشه که خوشحالش کنی تااثررفتارش را ببینه 
البته وقت
رسیدن به اهداف شامل اهداف واسطه ای و اهداف نهایی و تلاش ها برای رسیدن به آن باید توجه کنیم که آیا این اهداف در دنیایی فیزیکی قابل تحقق است. آیا رسیدن به اهداف باعث آسیب رساندن به محیط و جامعه نمی شود.آیا رسیدن به این اهداف در گرو تحقق اهداف واسطه ای میباشد.آیا محیط اجتماعی اطرافتان از اهداف شما استقبال میکنند. آیا زمان بندی لازم برای تحقق اهداف درست تعیین شده اسیت. آیا سرمایه مالی لازم برای تحقق اهداف موجود می باشد.آیا توان ذاتی و اکتسابی را ب
بسم الله الرجمن الرحیم-نظریت شخصی است نیم نگاهی
به کتاب فلسفه فرانسه درقرن بیستم- اریک میتوز- میفرماید- برداشت سنتی از فلسفه که
جهان شمول  باشد فلسفه سنتی  ومدرن ندار یک شاخه ای بنام فلسفه  -ر- غرب که فراتراز فلسفه علم وهنر است به سمت
تحلیل عقلانی که فیلسوف ان زیر بنای فرنگی وهنری که سنت مینامد میخواهد با ملاکهای
خاص عقلانی خود موردچالش ونقد وانتقاد قراردهد که اصلاحات لازم را  درانها بوجود بیاورد کهنام لنرا فلسفه غرب
نامیدند نه انکه کنجکاو
حجت الاسلام سید مرتضی پورعلی، مسئول گروه فرهنگی تبلیغی بقیة الله:
حدودا پنج سال قبل بوده که اعضای گروه تبلیغی بقیه الله در اقدامی نو و مبتکرانه دل به دریا زدند و قدم های جدیدی را درسواحل بابلسر ایجاد نمودند
طلاب جوان مازندرانی گروه بقیه الله با سه هدف مهم در سواحل بابلسر در سال۱۳۹۳حضور پیدا کردند:
 ۱.وظیفه طلاب و قشر مذهبی درقبال تفریح حلال چیست؟
۲.چگونه میتوان با روش و مدل جدیددرسواحل وتفرجگاه ها امر به معروف و نهی از منکر نمود؟
۳.شهرهای س
سختی گیر آب :
سختی گیر آب یک دستگاه تصفیه وپالایش آب می باشد از طریق فرآیند تبادل یونی موجب حذف سختی آب می گردد.سختی های موجود درآب همان یونهای کلسیم ومنیزیم با بار منفی می باشند که در ارتباط با رزینهای کاتیونی سدیم با بارمثبت،بارخودراازدست داده واز آب حذف می گردند. اما بسته به نوع سختی گیر آب ومیزان سختی آب وحجم وظرفیت آب دارای درصنایع ازانواع سختی گیر استفاده می شود ولیکن باید گفت رایج ترین سختی گیر مورد استفاده دربخشهای صنعتی وخانگی سختی
دانلود کتاب طلسم و دعای یهودی,مجموعه کتاب های طلسم یهودی به زبان فارسی ، طلسم محبت یهودی ،طلسم عشق یهودی
دانلود
کتاب هزار طلسم pdf مجموعه ازهزاران طلسم ودعا, ونوس نت بزرگترین سایت
دانلود کتاب های طلسم و دعا این بار کتاب هزارطلسم مجموعه ای کامل از
هزاران طلسم را می توانید از سایت ما دانلود نمایید. بهمراه فایل های هدیه
رایگان شامل نرم افزار اندروید طلسم و دعا
کتاب
هزار طلسم مجموعه وگلچینی  است از هزاران طلسم و دعا و تعویذات بسیار قوی و
که از
فصل دومراوی برای روایت چهار تا سین لازم دارد  ۱- سوز ۲- سواد ۳- سلیقه ۴- سعه صدر ۱-راوی یا یک خطیب  به اندازه ادعایش باید پختگی داشته باشد راوی به جایگاهی تکیه کرده که می‌خواهد واسطه بین دوران دفاع مقدس با دوره ای که در آن زندگی می کند باشد  ارتباط دادن بین دو نسل را به عهده گرفته است نسلی که در دل انقلاب حضور داشته نسلی که از زمان پیروزی انقلاب بیش از30 سال فاصله دارد لذا کسی می تواند این رابطه را برقرار کند که سوز و پختگی لازم را داشته باشدمثال
با هر سال جدید ، صدها فیلم جدید - از فیلم های بزرگ بودجه (کاپیتان مارول! انتقام جویان: Endgame! مرد عنکبوتی: به دور از خانه! Shazam! ، هیچ تعجب اضافی در واقع مورد نیاز نیست!) برای فیلم های اکشن است که قلب شما را به مسابقه می اندازد. و عکس های ترسناک که تهدید می کنند قلب شما را به طور کامل متوقف می کند و همه چیز در بین آنهاست. سال 2019 نیز از این قاعده مستثنا نیست و مازاد محتوا را از سالهای گذشته حفظ می کند و حتی آن را به شکلی بالا می برد. دوستداران فیلم باید بی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پرورش دهنده طیور